Широкий асортимент

Понад 160 моделей


Бойлери Klima Hitze зроблені на найбільших заводах Європи. За рахунок автоматизованого виробництва досягається максимальна якість продукції. І ви будете захищені від непотрібних турбот 7 роками офіційної гарантії.

За рахунок товщини стінок внутрішнього бака від 1,8 до 3 мм з високоякісної австрійської легованої сталі і автоматизованої зварювання швів, бойлер легко переносить перепади внутрішнього тиску і має більшу корозійностійких. І Вам не доведеться переживати за його цілісність в разі аварійного підвищення тиску.

А сам бак всередині покритий стеклокерамической титанової емаллю виробництва BASF (Німеччина), яка має такий же коефіцієнт розширення, як і легована сталь, з якої він виготовлений. Це означає, що при нагріванні води емаль не буде тріскатися і відшаровуватися. І ви довгі роки не будете переживати, що бойлер почне протікати.

У бойлері встановлений збільшений магнієвий анод, вироблений в Сербії. За рахунок спеціального складу він буде додатково захищати поверхню бака від мікротріщин і іржі. І вам доведеться провести перший профілактичний огляд і заміну анода тільки через 2 роки після його покупки.