Про нас

Наш девіз - «YOUR DREAMS ARE REAL»

«Ваші мрії - реальні» - в цих коротких словах все ставлення компанії до клієнта і своєї продукції. Будь-яка одиниця продукції у нас не просто галочка в звіті про продажі, ми намагаємося завжди прагнути до чогось нового, передбачити потреби наших споживачів і запропонувати їм те, про що вони тільки мріяли. Ми займаємося цим ось уже більше трьох десятків років і не збираємося згортати з обраного шляху.

Трохи передісторії

Витоки освіти компанії йдуть в далекі вісімдесяті, коли в місті Берлін було засновано нову компанію Klima KG. Сферою її діяльності була розробка нових технологій і матеріалів для застосування в кондиціонерах, водонагрівачі та інших кліматичних пристроїв. Свою нинішню назву Klimahitze компанія отримала вже в кінці 90-х.

У 1986 р в Берліні була заснована фірма Klima KG, як дизайнерська і інженерна компанія, яка розробляє нові технології в області кліматичної техніки, яка в 1999 році була перейменована в в фірму Klima hitze GmbH. Сьогодні Klima hitze здійснює свою міжнародну діяльність в більш ніж 50-ти країнах як в дизайні і технології, так і в продажах продукції під різними брендами, що належать компанії по всьому світу зі свого центрального офісу в Берліні.


Klima hitze - це один з провідних європейських дизайнерських та інженерних центрів розробляє інновації для систем опалення, водопостачання та холодопостачання, метою якого є досягнення повноправного лідерства в даній області. Спільно зі своїми партнерами, які є лідерами виробництв цього ринку в Європі, Klima hitze GmbH в 2013 році прийняв рішення втілити всі найдосконаліші розробки та патенти компанії в життя, почавши виробництво кліматичної техніки під брендом Klima hitze.


У наш час Klimahitze представляє свою продукцію більш ніж в півсотні країн світу, також представляючи свої технології і власний унікальний дизайн. Компанії належить безліч торгових марок, відомих перш за все своїм винятковим якістю і надійністю Центральний офіс як і раніше знаходиться в Німеччині.


Водонагрівальна техніка від Klima hitze - німецька якість за доступною ціною


Накопичувальний водонагрівач від компанії Klimahitzeс може задовольнити будь-які смаки сучасного споживача, що цінує перш за все якість і надійність. Сьогодні будь-який покупець зможе вибрати для себе будь-яку з більш ніж 160 моделей, представлених в асортименті компанії, причому ціна на продукцію здатна здивувати навіть завзятих скептиків. Найкраще - значить виключно дороге, а найвищу якість не завжди аналог позамежної ціни.


Наші заводи знаходяться по всій Європі, в Македонії - головне виробництво. Тому бойлер виробництва Македонія означає якийсь новий і незрозумілий бренд, наша продукція повинна бути конкурентоспроможною на ринку подібного обладнання, а виробництво в таких країнах набагато менш витратне за вартістю.


Чому бойлер накопичувальний від Klimahitze - кращий вибір для вас


Асортимент нашого ряду продукції включає виключно кращі

Накопичувальні бойлери (водонагрівачі)

• бойлери непрямого нагріву

• різні типи буферних ємностей

комбіновані водонагрівачі

• всілякі котли


Накопичувальний бойлер від компанії Klimahitzeпредставлен в найширшому модельному ряді, який тільки може запропонувати сучасна промисловість. Ви зможете підібрати в будь-яке приміщення нагрівачі з об'ємом бака від 5 до 150 л, горизонтальний або вертикальний тип конструкції, сухий або мокрий тен, механічний або електричний тип управління. Циліндричні, витончено-ізящні Slim-бойлера, квадратної або прямокутної форми, елітні моделі Flat - ви напевно знайдете у нас те, що так довго шукали.

Вся продукція Клима Хітс, відгуки, на яку від споживачів по всій Європі завжди були і залишаються виключно позитивними, повністю сертифікована. Вибираючи бойлер накопичувальний, ви можете бути впевнені, що всі його складові зроблені виключно в Європі, що вже має на увазі високу якість, а зібраний воєдино він стане вашим надійним супутником на довгі роки.