Klima hitze

У 1986 р в Берліні була заснована фірма Klima KG, як дизайнерська і інженерна компанія, яка розробляє нові технології в області кліматичної техніки, яка в 1999 році була перейменована в в фірму Klima hitze GmbH. Сьогодні Klima hitze здійснює свою міжнародну діяльність в більш ніж 50-ти країнах як в дизайні і технології, так і в продажах продукції під різними брендами, що належать компанії по всьому світу зі свого центрального офісу в Берліні.


Klima hitze - це один з провідних європейських дизайнерських та інженерних центрів розробляє інновації для систем опалення, водопостачання та холодопостачання, метою якого є досягнення повноправного лідерства в даній області. Спільно зі своїми партнерами, які є лідерами виробництв цього ринку в Європі, Klima hitze GmbH в 2013 році прийняв рішення втілити всі найдосконаліші розробки та патенти компанії в життя, почавши виробництво кліматичної техніки під брендом Klima hitze.

На сьогоднішній день асортимент продукції, що випускається компанією настільки великий і багатогранний, що може задовольнити будь-якого, навіть найвибагливішого покупця, як в ціновому, так і в інноваційному сегменті.

Уже багато років, в Берліні штаб-квартира компанії Klima hitze є еталоном стабільності, довговічності і надійності, завдяки чітко визначеної місії компанії, і високої якості продукції, компетентності і вмотивованості персоналу, а так само постійним особистим контактам керівництва на всіх рівнях. Заснована в 1986 році, компанія Klima hitze і зараз впевнено лідирує на світовому ринку інноваційних рішень, і такий інший компанії в світі немає.


Місія компанії Klima-hitze

Інновації - постійно вдосконалювати продукцію виходячи з потреб ринку.

Прагнення до досконалості - першими впроваджувати кращі ідеї і технології.


Цінності компанії klima-hitze

Ключові цінності: відображають те, що дійсно важливо для компанії як для організації. Вони не змінюються, час від часу в залежності від ситуації або від особистості, вони - фундамент корпоративної культури.

Багато хто вважає Klima hitze найкращим місцем роботи. Причиною такого ставлення є цінності компанії, а вони навіть важливіше, ніж обсяги продажів і зростання компанії. Зберігаючи ключові цінності, компанія зберігає те, що робить Klima hitze особливою. Ці ключові цінності - душа компанії.

Слоган ТМ Klima-hitze «Your dreams are real» підкреслює ставлення до створення кожного продукту компанії як до чогось більшого, ніж до товару. Як спробу передбачити потребу кожного клієнта. І поки їм це вдається.

Компанія щодня аналізує всі найбільші виробництва світу, і зіставляє можливості виробництв задовольняти тим вимогам, які дозволять випускати саме той продукт, який розробили і спроектували в технічному бюро. Тільки постійний контроль якості продукції, що виробляється, дозволяє домогтися 100% ідентичності проекту і кінцевого виробу. Тому далеко не всі виробництва можуть стати партнером Klima hitze.

На сьогоднішній день Клима Хітс співпрацює з 5 найбільшими заводами Європи, самий технологічно досконалий і великий з них це LEOV Македонія, Велес. Цей завод є найбільшим заводом Європи з виробництва водонагрівачів, в 2014 році обсяг виробництва склав 400 тисяч одиниць продукції в рік.

З 2015 року обсяг виробництва планується збільшити ще на 20% за рахунок додавання додаткових повністю автоматизованих ліній збірки. Для досягнення такого результату, на заводі зосередили лінії для виробництва всіх деталей водонагрівача (включаючи лінію з виробництва всіх пластикових деталей, лінія гальванізації, і повністю автоматична лінія лазерного зварювання деталей з нержавіючої сталі), крім нагрівальних елементів і термостатів. Ці деталі виготовляють за спеціальним замовленням в Італії на заводі Thermowatt, так як це лідери в цій галузі в Європі. Лінія збірки внутрішнього бака водонагрівача повністю автоматизована, і виробляє 2 бака в хвилину. Це дозволяє дати 100% гарантію якості зварювання найважливішою деталі водонагрівача, на які не може вплинути людський фактор. Линяючи порошкового емалювання також, повністю автоматизована.

На виробництві використовується тільки високоякісна низьколегована Австрійська сталь. Саме це, а також повністю витримана технологія виробництва, дозволяє їм давати таку велику гарантію на внутрішній бак водонагрівача Klima hitze яка становить від 7 до 10 років.

Хочеться відзначити також завод VICOM Болгарія, Хасково. Це також один із стратегічних партнерів Klima hitze, так як цей завод крім водонагрівачів профілюється на виробництві кухонної техніки (духовки, поверхні). Цей завод також є одним з лідерів Європи за якістю виробництва кухонної техніки і з легкістю, оперативно може впроваджувати у виробництво, всі технічні новинки в цьому сегменті. Основний принцип цього заводу - немає ніяких компромісів. Тільки найкращі та найнадійніші деталі, а також простота і швидкість сервісного обслуговування. Що повністю перегукується з ідеологією компанії.