Переваги klima hitze

«Продукцию Klima hitze можно купить в Киев, Харьков, Одесса, Львов, Днепропетровск, Запорожье, Кривой Рог, Николаев, Мариуполь, Винница, Макеевка, Херсон, Полтава, Чернигов, Черкассы, Житомир, Сумы, Хмельницкий, Горловка, Ровно, Кировоград (Кропивницьк), Днепродзержинск, Черновцы, Кременчуг, Ивано-Франковск, Тернополь, Белая Церковь, Луцк, Краматорск, Мелитополь, Керчь, Никополь, Северодонецк, Славянск, Ужгород, Алчевск, Павлоград, Лисичанск, Каменец-Подольский и др. города Украины.»

ООО «КЛИМА ХИТЦЕ» – ОФИЦИАЛЬНЫЙ ПРЕДСТАВИТЕЛЬ ТОРГОВОЙ МАРКИ КLIMA HITZE® В УКРАИНЕ И СТРАНАХ СНГ.
Трохи про історію розвитку компанії. Берлінська інжинірингова компанія Klima hitze GmbH була заснована в 1986 році, і за чверть століття її патенти на технології і дизайнерські розробки встигли придбати і впровадити найбільші виробники побутової і кліматичної техніки в світі. А з 2013 року в Європі розпочато випуск продукції під однойменною торговою маркою.
У 2014 році перші бойлери Klima hitze продаються в Україні. І вже через півтора року можна говорити про стійку репутацію якісного, надійного європейського продукту. Повне гарантійне обслуговування, до 10 років гарантії на бак і 2 роки гарантії на електричну частину бойлера - у нашій продукції є цілий ряд переваг.